میراث مرشدزادگان

«میراث مرشدزادگان» سومین برنامه از مجموعه برنامه‌های «اصفهان، نصف نهان» است که به بازدید تخصصی از آثار تاریخی و شاهکارهای هنر و معماری اصفهان اختصاص دارد. دو برنامه دیگر که تا کنون برگزار شده‌اند، عبارت‌اند از «شکوه سلجوقیان» (بازدید از آثار دوره آل‌بویه و سلجوقی) و «جلفای زیبا» (آشنایی با میراث ارامنه جلفا). برنامه میراث مرشدزادگان به بازدید از شاهکارهای هنر و معماری اصفهان در دوره صفویه اختصاص دارد. در این برنامه در بخشی از بافت قاجاری اصفهان به گردش درمی‌آییم و به دیدن آثار زیر می‌رویم:

مجموعه میدان نقش جهان، کاخ و موزه چهلستون، کاخ هشت بهشت، رکیب‌خانه (موزه هنرهای تزئینی اصفهان)، محور چهارباغ عباسی و مدرسه چهارباغ، سی و سه پل، عصارخانه شاهی، مسجد حکیم، مجموعه حمام، مسجد و بازارچه علیقلی آقا، خانه شیخ‌الاسلام، کوچه‌های تاریکی، سردر و بازار قیصریه

 • زمان:

  چهارشنبه تاجمعه، ۶ تا ۸ بهمن ۱۴۰۰

 • مدت برگزاری:

  ۳ روز و ۲ شب

 • مکان:

  یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

 • قیمت:

  ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

 • ظرفیت باقیمانده:

  این تور در موعد مقرر با شرکت ۲۳ نفر برگزار شد.

 • خدمات:

  اتوبوس VIP  با ظرفیت ۲۵ نفر، دو شب اقامت در هتل ۴ ستاره سفیر در اتاق‌های دو و سه تخته، سه وعده صبحانه، پذیرایی میان وعده، بیمه مسؤولیت مدنی، پرداخت ورودیه‌ها، حمل و نقل درون‌شهری، راهنمای رسمی گردشگری، کارشناس تاریخ و میراث فرهنگی، هدیه یادبود (سه وعده ناهار و دو وعده شام بر عهده همسفران است.)

برگزاری این تور را به دوستان‌تان خبر دهید

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *